Mes esame veržlūs, ambicingi, savo srities profesionalai ir siekiame būti atsakingi Jūsų verslo partneriai!

Turime sukaupę 20 metų patirtį komercinio transporto srityje: prekyba sunkvežimiais, vilkikais, priekabomis, puspriekabėmis ir kitu krovininiu transportu.

2018 m., po ilgo kelio ir įvairių patirčių, įkurta UAB Transdylas –  mūsų įmonė turinti aiškią koncepciją, ilgalaikius tikslus ir aukščiausią kompetenciją.

Dėl savo darbų ir atsakomybės, mes esame gerai žinomi ne tik Lietuvoje, Pabaltyje, vakarų Europoje, bet ir tokiose šalyse kaip Kazakstanas, Uzbekistanas, Turkmėnistanas, Kirgizija, Turkija ir kitos.

Turime patikimus ir ilgamečius partnerius Vokietijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Austrijoje ir kitose vakarų Europos šalyse.

Plečiamės ir jau galime pasidžiaugti atstovybe ir prekybos aikštele Lenkijoje.

Galimybės neatsiranda iš niekur – jas reikia susikurti ir užsidirbti. Tai reikalauja atkaklumo ir drąsos.

Indira Gandhi
shape

Turite klausimų? Susisiekite!

place
Gamyklos g. 2, 02210 Vilnius
phone
+370 663 44344
mail
info@transdeal.lt

  *Privalomas laukas

  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.